Bireysel Eğitimler;

Daha çok bireylerin kendine yeterliliği ile ilgili tüm konuları kapsar. Onların kendine ve kurumuna yapacakları katma değeri yükseltmeyi amaçlar. Bu konuda otuza yakın eğitim başlığımız bulunmaktadır.

Tüm bireysel eğitimlerimiz, birçok bölgesel farlılıklara rağmen, dünyada uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmış eğitim ilkeleri dikkate alınarak hazırlanır.

 

Bireysel Eğitimlerde Eğitim boyunca katılımı yükseltici uygulamalar en üst seviyede ve bütünleşmiş bir şekilde çeşitli aktivitelerle desteklenir. Öz ve anlaşılır sunumlar, etkileşimi artırıcı grup çalışmaları, çeşitli video çekimleri ve sine vizyon görselleri eğitimi eğlenceli hale getirirken, öğretici boyutunu destekler.

Bireysel Eğitimler

Bireysel Eğitimler verilirken Konuların daha iyi kavranması için sanal olaylar, senaryolaştırılarak ekip içinde katılımcılara rol paylaşımı yapılır. Konular mizansen edilerek bireylerin tam hissetmesi sağlanır.

Bireysel EğitimlerEğitim programı boyunca aktarılan bilgiler, uygulanan çeşitli test tabloları yardımıyla eğitimci ve katılımcının verimi takip edilir. Bütün bu çalışmalar, kurum personelini sağlıklı bir şekilde normal çalışma temposuna hazırlar.

Ancak yapılan her türlü çalışma, ülkemiz gerçekleri dikkate alınır. Halkımızın demografik yapısı göz ardı edilmez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here